Lanový park Libín

Trávíte rádi svůj volný čas netradiční zábavou? Máte rádi aktivní odpočinek? Pak navštivte Lanový park Libín, který je postaven na rozloze jednoho hektaru a tím je jedním z největších v Čechách i ve střední Evropě. Lanový park se nachází na úpatí Libína, pár metrů od vyhlídkové rozhledny Libín.

Těšit se můžete na 1,5 kilometru dlouhý lanový park, s více jak osmdesáti překážkami, který se skládá ze šesti tras. Na své si zde přijdou jak děti, tak i dospělí. Právě šest tras umožňuje pestré vyžití jak úplným začátečníkům, tak i zdatným sportovcům.  Procházet můžete nejen jednu trasu, ale pokud si troufnete, tak i všechny.  Za zmínku jistě stojí i adrenalinová věž, kde si budete moci vyzkoušet volné lezení na Lezecké stěně a skočit si do jedné z propastí na Obří houpačce.

Součástí parku je také dětský lanový park, který je postaven maximálně v půlmetrové výšce, ovšem svým charakterem připomíná velký lanový park. Děti si zde užijí spoustu zábavy a budou nadšené.

Další velice oblíbenou atrakcí  je návštěva lanového parku v nočních hodinách a absolvování horní a panoramatické trasy.  Nenechte si ujít návštěvu tohoto parku, kde zábava nikdy nekončí.

Libín je od našeho ubytování v Třeboni vzdálený 73 km - modrá trasa.

Kontakty

PROŽIJTE POHODOBÝ POBYT V TŘEBONI

 

Věřím, že naše ubytování v Třeboni v soukromí přispěje k hezkým vzpomínkám na vaši dovolenou v Jižních Čechách.

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout