Srpen 2024 v Třeboni a na Třeboňsku

Vážení návštěvníci Třeboňska,

také druhá polovina prázdnin je v Třeboni a okolí ve znamení kulturních a společenských akcí, které stojí za Vaší pozornost. 

Léto na Třeboňsku přeje také sportůmpěším výletům, můžete sbírat houby, chytat ryby, vybrat si cyklostezku podle náročnosti, kterých je na Třeboňsku opravdu hodně. Navštivte okolní historická města,, muzea, vyberte si nevšední zážitekrelaxujte na koupališti nebo v nedalekých lázních Aurora.  Třeboň je místem, které o své dovolené opět rádi navštívíte.

Kulturní akce v srpnu 2024 v Třeboni i na Třeboňsku:

Srpnovou kulturu zahájí již tradiční Lázeňské slavnosti - velká prezentace třeboňských slatinných lázní: lázní Aurora a Berta. Večer pokračuje koncertem.

V srpnovém víkendu zve do Třeboně vodník  Čochtan ze Zlaté stoky, okres Třeboň všechny zvídavé děti k soutéžím i vodnickému průvodu. Pro milovníky zábavy a gastronomie jsou připraveny Myslivecké slavnosti s večerním koncertem.

O víkendu navštivte v Třeboni tradiční Rybářských slavnosti.spojené s rybářským trhem, bohatou gastronomií a velkým kulturním zážitkem.

Vydejte se za zábavou do Třeboně!

Ubytování v Třeboni si můžete zarezervovat již nyní, naše ubytování se nachází u lázní Aurora, v lázních si také procedurou zpříjemníte váš pobyt v Třeboni.

Další tipy na zážity v Třeboni a na Třeboňsku naleznete také na Facebooku

Nechte se okouzlit srpnovou Třeboní

Rezervaci můžete provézt:

  • telefonicky na 607 205 868
  • mailem: lenka.henysova@seznam.cz
  • odesláním vyplněného formuláře. Vaši rezervaci Vám potvrdíme zpět

Kontakty

PROŽIJTE POHODOBÝ POBYT V TŘEBONI

 

Věřím, že naše ubytování v Třeboni v soukromí přispěje k hezkým vzpomínkám na vaši dovolenou v Jižních Čechách.

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout