Září 2024 v Třeboni a na Třeboňsku

V září budete mít v Třeboni o zábavu určitě postaráno. Kromě zajímavých muzejních expozic, výstav v galeriích nebo prohlídek města je pro vás připravena řada akcí.  

Víkendy v Třeboni - září 2024:

Na začátku září 2024 se můžete připojit  k Cyklovýletu okolo Jižních Čech –  Třeboňské cyklohraní. Poznáte nádherné území plné klidu, ale i křiku vodního ptactva, cesty lemované vzrostlými duby, krásnou přírodu Jižních Čech.

O víkendu patří Třeboň atletice, koná se sportovní akce, vhodná i pro rodiny s dětmi Béh kolem rybníka Svět  - akce, kterou byste si neměli nechat při vaší dovolené na Třeboňsku ujít. 

Na konci září 2023 Třeboň pořádá u příležitosti svátku sv. Václava Svatováclavské slavnosti. Podzimní jarmark v Třeboni k oslavě svátku sv. Václava provází dobré jídlo a pití, divadelní kousky a koncerty.

Dáváte přednost sportu? I vám má Třeboň co nabídnout. Řeka Lužnice doslova láká k projížďce na kanoi či raftu. Krásná okolní příroda je zase ideální pro pěší či cyklo výlety nebo vyjížďky na koních. Oblíbeným turistickým cílem je Dunajovická hora s vyhlídkami na celou třeboňskou pánev.V blízkosti našeho ubytování Třeboň v sourkomí najdete veřejné golfové cvičiště, kousek od ubytování začíná park lázní Aurora, kde se můžete napojit na Naučnou stezku kolem Světa.

Vydejte se za zábavou do Třeboně!

Ubytování v Třeboni si můžete zarezervovat již nyní, naše ubytování se nachází u lázní Aurora, v lázních si také procedurou zpříjemníte váš pobyt v Třeboni.

Další tipy na zážity v Třeboni a na Třeboňsku naleznete také na Facebooku

Nechte se okouzlit Třeboní

 

Kontakty

PROŽIJTE POHODOBÝ POBYT V TŘEBONI

 

Věřím, že naše ubytování v Třeboni v soukromí přispěje k hezkým vzpomínkám na vaši dovolenou v Jižních Čechách.

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout