Říjen 2024 v Třeboni a na Třeboňsku

Podzimní příroda v Třeboni je dokonalou kulisou ke strávení vaší pohodové dovolené. Jihočeská Třeboň vás nadchne v říjnu svojí romanitkou i zajímavými kulturními akcemi.Udělejte si čas a přijeďte na Jabkobraní, výlov rybníka Rožmberk či Pohádkovou Třeboň.

Zážitkové víkendy v říjnu 2024 v Třeboni a na Třeboňsku:

První říjnový víkend se můžete těšit na tradiční podzimní slavnosti v nedalekcýh Borovanech s názvem Hody s plody podzimu. Celé odpoledne vás čeká moštování i koštování, otevřené budou také klášterní vinné sklepy.Můžete se těšit na dobroty z jablek, hrušek, cuket, dýní...Pro děti je připravena dílnička s plody podzimu.

O víkendu si nenechte ujít Výlov rybníka Rožmberk v roce 2024 - výlov našeho největšího rybníka v ČR.  Podzimní výlovy jihočeských rybníků patří k nejzajímavějším událostem tohoto ročního období.

loutkovém divadle i v Divadle J. K. Tyla na Masarykově náměstí uvidí děti i dospěláci  loutková a živá představení. Koná se Pohádková Třeboň

Dovolená i prodloužený víkend v našem ubytování na okraji Třeboně se nese ve znamení úniku před ruchem moderní civilizace a pobytu v přírodě.

Dáváte přednost sportu? Krásná okolní příroda je ideální pro pěší či cyklo výlety nebo vyjížďky na koních. Oblíbeným turistickým cílem je Dunajovická hora s vyhlídkami na celou třeboňskou pánev.V blízkosti našeho ubytování Třeboň v sourkomí najdete veřejné golfové cvičiště, kousek od ubytování začíná park lázní Aurora, kde se můžete napojit na Naučnou stezku kolem Světa.

Přehled kulturních akcí, kterých se můžete v říjnu 2024 v Třeboni a na Třeboňsku zúčastnit: Říjen 2024

 

Kontakty

PROŽIJTE POHODOBÝ POBYT V TŘEBONI

 

Věřím, že naše ubytování v Třeboni v soukromí přispěje k hezkým vzpomínkám na vaši dovolenou v Jižních Čechách.

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout