Levné ubytování v Třeboni Lenka Henyšová

Ubytování Třeboň v soukromí - Jižní Čechy, Třeboňsko

Ubytování na klidném a tichém místě jihočeské Třeboně vám poskytne ideální možnost relaxace. V nejbližsím okolí ubytování Třeboň v soukromí se rozprostírá rozlehlý park, naučná stezka, značené cyklotrasy a rybník Svět. Zároveň jste ve městě plném zábavy a kultury.

 Prohlédněte si naše ubytování v Třeboni naživo!

 Připravili jsme pro Vás virtuální prohlídku, pomocí které naše ubytování navštívíte téměř osobně.

 Virtuální prohlídka ubytování >>

Vybavení pokojů

 • TV, lednice a rychlovarná konvice
 • pokoje s vlastními koupelnami
 • internetové WiFi připojení v ceně
 • postele se zdravotními matracemi
 • prostor pro ukládání Vašich věcí a oblečení
 • úschovna kol v uzamykatlené garáži
 • parkování u ubytování nebo na dvou přilehlých. neplacených parkovištích 

Pokoje jsou vždy čisté, nově a vkusně vybavené, samozřejmostí jsou povlečené lůžkoviny, tekuté mýdlo a ručníky.

Podrobné informace k ubytování Třeboń v soukromíPodrobné informace k ubytování v Třeboni

Ubytování najdete ve třech pokojích a prostorném apartmánu, vybrat si můžete dvoulůžkový až čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje skýtají náhled do zahrady nebo do ulice. Mají příslušenství na přípravu čaje a kávy, posezení, TV s plochou obrazovkou. lednici a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Kuchyň, kompletně vybavená pro možnost vlastního vaření, je pro všechny pokoje společná. Apartmán ubytování je plně vybavený - najdete zde vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu.

Parkování je přímo před ubytováním nebo na dvou neplacených přilehlých parkovištích. K dispozici je Vám uzamykatelná garáž pro úschovu kol, motocyklů a kočárků. K venkovnímu posezení můžete využít předzahrádku našeho ubytování s lavičkou.

K dispozici je vám bezdrátové internetové připojení WiFi v ceně ubytování, a tak i na dovolené zůstanete online, pokud potřebujete.

Stravování

Pro vlastní vaření máte k dispozici kuchyňku,  která má kompletní vybavení (elektrický sporák/vařič, mikrovlnná trouba, talíře, hrnečky, nádobí, nože a vidličky atd).

Využít můžete také místní vyhlášené restaurace, které nabízejí jak běžné stravování, tak i jihočeské a rybí speciality. Rádi Vám doporučíme restauraci přímo pro Vás. V nejbližším okolí (cca 300 m) ubytování najdete hned tři restaurace.

Naše ubytování v soukromí je ideální pro Váš relaxační odpočinek i pro aktivní dovolenou. V lázních Aurora, které jsou vzdálené jen 300 m od ubytování nechte své tělo hýčkat masážemi a speciálními procedurami a aktivním pohybem poznávejte krajinu Třeboně i celého Třeboňska. Tipy na zážitky, kulturní akce a aktivní dovolenou na Třeboňsku naleznete zde >>

------------

Lázně Aurora se nacházejí jen několik desítek metrů od našeho ubytování.

V lázních Aurora se můžete zúčastnit kromě léčebných procedur i zajímavých přednášek, kulturních a společenských akcí nebo zajít na pěkný film do kina.

Relaxační a sportovní využití najdete také v Lázních Aurora, např. Saunu, Vibrosaunu, Soláriu, Hydrojet, Floating, Squash, Fitness, Jógu a další. Nedaleko se nacházejí také tenisové kurty.

Rezervace ubytování >>

Aquapark, wellness - lázně Aurora v Třeboni

Vodní svět nabízí množství aqua atrakcí, jako např. divokou řeku, perličkovou masážní lavici, stěnovou hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán (vstup pro děti od 10 let) či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.

Plavecký bazén (25m) s mírně slanou vodou, jež na rozdíl od klasické sladkovodní chlorové technologie nezpůsobuje podráždění pokožky a sliznic.

Parní lázeň pro relaxaci a uvolnění stresu, nachází se v prostorách plaveckého bazénu.

Otevírací doba:

7.00-22.00     (Po - Ne)

Podrobnější informace na www.aurora.cz

Navštívit můžete wellness služby v lázních Aurora

 • Bazénový komplex
 • Sauna
 • Vibrosauna
 • Solárium
 • Masážní lůžko Dry Jet
 • Floating
 • Fitness
 • Squash
 • Tělocvična
 • Jóga

Odpolední procedury v lázních v Třeboni

 • procedury můžete využít bez vyšetření a doporučení lékaře
 • odpolední procedury jsou pro každého
 • není zde nezbytná objednávka

Lázně Aurora Třeboň (čtvrtek – sobota 16.00 – 20.00)

 • Koupel ve slatinném extraktu
 • Květinová koupel
 • Kombinovaná koupel (perlička s bylinkami)
 • Pivní koupel
 • Relaxační masáž částečná
 • Relaxační masáž celková
 • Podvodní masáž

Sauna

Najdete zde klasickou finskou saunu s kapacitou pro 12 osob, prohřátou na 90-95°C o rozměrech 5,00 x 2,00 x 1,30 m. Samozřejmostí je možnost zakoupení nealkoholických i alkoholických nápojů.

Vibrosauna

U této procedury se jedná o zahřátí těla na příjemnou teplotu, kterou si sami navolíte (max. 80°C) a regulujete, na rozdíl od klasického saunovacího procesu (tzn. pocení a následné prudké ochlazení).

Solárium

Vertikální solárium s pravidelnou kontrolou a výměnou eurotrubic. Záznam o výměnách přímo v místnosti solária. Možnost zakoupení opalovacích krémů (i jednorázových).

Masážní lůžko Dry Jet

Na první pohled odporující si slovní spojení nejlépe vystihuje podstatu samotné masáže – byť na vaše tělo působí přesně řízené proudy vody, zůstanete zcela suší. Nemusíte se svlékat či mazat masážními oleji a krémy jako u klasických masáží. Počítačem řízená masážní hlavice s 28 tryskami a její pohyb mají podobný účinek jako ruční masáž.

Floating

Relaxační vana ve tvaru mušle s velmi slanou hustou tekutinou (salinita Mrtvého moře), která způsobuje nadnášení napodobující stav beztíže. Teplota vody 36°C, délka trvání procedury 50min. K umocnění účinku slouží vodní a vzduchové trysky, relaxační hudba a světlo. Možno absolvovat i ve dvojicích.

Samoopalovací nástřik

Spolehlivá a efektivní cesta k opálení bez účinků UV záření. Samoopalovací nástřik speciální emulzí ve spreji je nanášen tlakovou pistolí, maximum zhnědnutí se vyvine zhruba do 6 hodin a přirozená barva pokožky vydrží asi týden. Před vlastním nástřikem se doporučuje očistit tělo pomocí sprchového gelu s peelingovým účinkem, odstranit make-up a obléci tmavé prádlo. Po nástřiku je vhodné ošetřovat pokožku 2x denně hydratačním tělovým mlékem.

Fitness

Fitness centrum je vedené školeným instruktorem. Na ploše 130 m2 se nachází posilovací stroje Filip Sport, Lifestep, Lifecycle, Crosstrainer Kettler. Při cvičení můžete sledovat sportovní přenosy na velkoplošné TV. K prodeji je zde i dostatečný sortiment nápojů.

Squash

Možnost rezervace kurtu na recepci wellnesscentra ( tel.: 384 750 666), kde je možno zapůjčit si za poplatek rakety a míčky.

Informace na tel.: 384 750 322, 384 750 666

Lázně Aurora jsou vzdálené jen 300 m od ubytování v soukromí Lenka Henyšová.

Náš tip - ubytování v Třeboni pro lázeňské hosty samoplátce

Ubytování u nás můžete využít při svém pobytu v Lázních Aurora, které jsou vzdálené pouhých 300 m. Pokoje jsou plně vybavené, celé ubytování je nově zrekonstruované v roce 2012.
Více informací o vybavenosti ubytování >>

Rezervace ubytování v Třeboni u lázní Aurora:  rezervace

 

Kontakty

PROŽIJTE POHODOBÝ POBYT V TŘEBONI

 

Věřím, že naše ubytování v Třeboni v soukromí přispěje k hezkým vzpomínkám na vaši dovolenou v Jižních Čechách.

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout