Benefiční a kulturní akce pro Hospic

První týden v červnu 2014 proběhnou v Třeboni kulturně – benefiční akce, přednášky a besedy věnované hospicové péči

Týden: 2. – 8. 6. 2014

Program týdne pro hospic sv. KleooofášeHospicova péče sv. Kleofáše Třeboň – logo

Pondělí 2. června: Výtvarná dílna: společně budeme tvořit předměty pro podporu třeboňského hospice, ale jistě si odnesete i něco pro Vaši radost domů! (Městská knihovna Třeboň a Hospic sv. Kleofáše, 17.00 hod)

Úterý 3. června: Setkání pro pečující: pojďme společně sdílet Vaše zkušenosti a prožitky při péči o nemocného ve Vaší rodině. Přijďte se inspirovat i Vy, kteří pečování zvažujete… (Městská knihovna Třeboň, 17.00 hod)

Středa 4. června: Přednáška vrchní sestry Jany Sieberová z Domácího hospice Duha Hořice (Nemocnice Jindřichův Hradec, 17.00 hod) Diskuzní večer v rámci České křesťanské akademie s hospicovým kaplanem Mons. Pavlem Rouskem z Domácího hospice Duha Hořice (Aula Gymnázia Třeboň, 19.00 hod)

Pátek 6. června: Benefiční divadelní představení „Slavičí dům“: Divadelní spolek Kajetán představí svou letošní novou hru a celý výtěžek z akce věnuje na provoz třeboňského hospice. (Městské divadlo J. K. Tyla Třeboň, 19.00 hod)

Sobota 7. června: Benefiční večer s orientálním tancem: třeboňská tanečnice Misha, její skupina Red Rose Tribe a spřátelené tanečnice a skupiny Vám představí orientální tanec. Těšit se můžete také na nejlepší českou bubenickou formaci Gamar. Veškerý výtěžek účinkující věnují třeboňskému hospici. (Zámek Třeboň, 19:00 hod)

Neděle 8. června: Bohoslužba za hospicové dílo v našem regionu (Kostel sv. Jiljí a Panny Marie Královny Třeboň, 10:30 hod

Kontakty

PROŽIJTE POHODOBÝ POBYT V TŘEBONI

 

Věřím, že naše ubytování v Třeboni v soukromí přispěje k hezkým vzpomínkám na vaši dovolenou v Jižních Čechách.

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout