Zima 2024 v Třeboni

Třeboň je krásná v každém ročním obdoí. Zimní dovolená na Třeboňsku nabízí aktivní i relaxační odpočinek, můžete se procházet zasněženými uličkami, posedět s přátely u skleničky voňavého punče, zajít si na masáž nebo si půjčit pěknou knihu.Třeboň a její okolí vybízí v zimním období k bruslení, sáňkování, lyžování, koupání a je - li zima mírnější, přijdou si na své i cyklisté.

Bruslení a sáňkování v Třeboni a jejím okolí:

V zimě Třeboň nabízí romatické bruslení na zamrzlých rybnících jako Svět a dalších rybníčcích,, nádržích či zimním kluzišti. Sáňkovat můžete na kopcích v zámeckém parku v Třeboni.

Lyžování a běžkování na Třeboňsku:

Příznivci zimních radovánek najdou na Lipně, které je vzdálené od Třeboně přes hodinu  jízdy autem, lyžařský Skiareál Lipno, nabízející pohodlí pro rodiny s dětmi. Děti se mohou naučit lyžovat ve výukovém hřišti Foxpark, na své si přijdou I příznivci adrenalinu například na nové snowcrossové dráze.

Běžkování je v Třeboni a jejím okolí především po cyklostezkách

Procházky, prohlídky, koncerty v zimní Třeboni:

Státní zámek Třeboň a Schwarzenberská hrobka zve na prosincové prohlídky a koncerty. „Na Třeboni bývalo vždy o Vánocích živo, protože se sem na Ježíška sjela celá knížecí schwarzenberská rodina.“  K zámku i hrobce přiléhá rozsáhlý park s řadou vzácných dřevin a možností procházek. K procházkám vybízejí také zasněžené uličky v historickém centru města s možností posezení v kavárničkách nebo nádherný lázeňský park s vyhlídkami do okolí. V případě mírnější zimy si u nás přijdou na své i milovníci cyklistiky.

Prohlídky a exkurze v Třeboni 2024

Zimní Třeboňská Nocturna sebou přinášejí klasickou hudbu a neopakovatelnén zážitky.

Plesy - zimní radovánky

Máte rádi tanec, víno a vůbec dobrou zábavu? Zveme všechny příznivce na plesy v Třeboni. Program a společenské veselí doplňuje bohatá tombola, bohatý je I gastronomický program. Některé plesy probíhají ve společenském sále Lázní Aurora, které jsou vzdálené jen pár metrů od našeho ubytování.

Koupání v zimě v Třeboni, masáže, procedury:

Lázně Aurora nabízejí speciální wellness masáže.  Každou z nich si můžete online objednat na stránách lázní Aurora. Lákadlem jsou luxusní dvouhodinové masáže, které můžete zažít pouze v Třeboni. Uvolňující ruční masáž vonnými oleji je pro celkovou regeneraci těla i mysli, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Odpolední procedury probíhají každý čtvrtek, pátek a sobotu vždy od 16 do 20 hodin.Vlastnosti rašeliny získávané z rašelinišť třeboňských blat v blízkém okolí se velmi účinně projevují při léčbě nemocí pohybového aparátu.Veřejnosti je přístupný také bazénový komplex (plavecký bazén s mírně slanou vodou, parní kabina, sauna, solárium, squash) a vodní atrakce (divoká řeka, perličková masážní lavice, vodní hřib, tobogán, whirlpooly).

Lázně Aurora jsou od našeho ubytování v soukromí vzdálené jen 300 m, odpolední procedury můžete spojit i s večerním kulturním zážitkem - návštěvou kina, přednášky, tanečním večírkem nebo večerní procházkou lázeňským parkem s vyhlídkou na zamrzlý rybník Svět. Zimní Třeboňská Nocturna sebou přinášejí klasickou hudbu a neopakovatelnén zážitky.

Pokud se chystáte přijet do Třeboně na dovolenou s dětmi, nezapomeňte navštívit bazény v lázních Aurora, Čokoládovnu, dětská hřiště, divadelní představení,...

Čas adventu a Vánoc patří k těm nejromantičtějším. Město Třeboň ožije vánoční atmosférou a nabídne adventní víkendy, zpestřené vánočním trhem s punčem a vánočním cukrovím, jež provoní celé město..

Nahlédněte do archívu kulturních a společensých akcí, které již v Třeboni a na Třeboňsku proběhly. Protože se většina akcí opakuje, můžete se příště také zúčastnit

Nápady na zážitky v Třeboni Vám přinášmeí také na Facebooku.

Naše ubytování v Třeboni v soukromí Vám přeji prožít v malebném městečku Třeboň v jižních Čechách v zimě krásné pohodové dny

 

Kontakty

PROŽIJTE POHODOBÝ POBYT V TŘEBONI

 

Věřím, že naše ubytování v Třeboni v soukromí přispěje k hezkým vzpomínkám na vaši dovolenou v Jižních Čechách.

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout